top of page

SSS

 • Ne zamandır gayrimenkul danışmanlığı ve yatırım danışmanlığı yapıyorsunuz?
  Sektörde İstanbul’da 18 senedir aktif olarak hizmet vermekteyiz. İzmir’de 3 senedir hizmet veriyoruz. Satış ya da satın alma sonrasında bizler ile çalışan kişilerin memnuniyetine önem veriyoruz.
 • “Ev satışının tüm yönlerini ele alacak kadar deneyimli, aynı zamanda benim için alıcı bulmaya yetecek kadar hevese ve motivasyona sahip bir danışmanlık firması mısınız?”
  Elbette , her yeni işlem demek yeni bir insan tanımak demek ve bizim işimiz her anlamda maddiyattan önce maneviyattan geçmektedir.Motivasyonumuzun yanı sıra bitmek bilmeyen ekip enerjimiz ile sizlerle tanışmak için heyecanlı ve hevesliyiz.
 • Sizce evimin doğru satış/kira fiyatı nedir?
  Bu konu oldukça hassas ve firma olarak ince çizgimizdir. Bizler en doğru rakama satış yapma yönünde müşterilerimizden bizlere güven duymalarını ve bizlere emanet etmelerini bekliyoruz. Doğru fiyat daima güncellenen bir bilgidir bundan dolayı merak ettiğiniz anda bizlerden ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.
 • Evimin satışı/kiralaması ne kadar zaman alır?
  Her mülk çok kıymetlidir. Her birinin türü ve konumuna göre satış süreci değişmektedir ancak bizler genelde ilk üç ay içerisinde satışlarımızı tamamlamaktayız.
bottom of page